evcil hayvanlar hakkında bilgilendirmelerdir, PVC KAFES, SALMA KAFES, PVC SALMA KAFES, KAFES fiyatları, SALMA KAFES YAPIMI, salma kafes teli, İSTANBUL KAFES.COM - PVC KAFES, PVC SALMA MODELLERİ, İMALATTAN SATIŞ, PVC KAFES Fiyatları, pvc kafes malzemeleri, SALMA PVC KAFES, SALMA KAFES, salma kafes satılık, salma kafes ikinci el, PVC KAFES ikinci el,PVC KAFES, pvc kafesler, pvc kafes yapımı, pvc kafes imalatı, salma kafes pvc, pvc kafes modelleri, pvc kafes fiyatları, pvc kafes tel, pvc kafes iletişim, PVC Kuş Kanarya kafesi ve Salma imalatı, maltepe - anadolu yakası - avrupa yakası, pvc salma kafes, salma imalatı, iSTANBULKAFES.COM PVC Kafes - PVC kanarya Kafes ve salma Modelleri.. Doğa kuş kafesleri
 
      SİPARİŞ ve SORULARINIZ İÇİN:+90543 732 33 13What!s app =+90 543 732 33 13English Spain Russian italy Greece Germany France Czech Arabia  
     
 

ANASAYFA.
KARGO KAPIDA
NAKİT ÖDEME ve
Kırılmama garantisi
Güncel KAMPANYALAR


SİPARİŞ
ve SORULARINIZ
İÇİN:
+90 543 732 33 13


Facebookta istanbulkafes'i eklemek için tıklayınız..Facebookta istanbulkafes'i eklemek için tıklayınız..Facebookta istanbulkafes'i eklemek için tıklayınız..

5437323313


KARGO DAHİL
FİYATLARIMIZ
SAYESİNDE
KAPIDA
YÜKSEK KARGO
ÜCRETLERİ
ÖDEMEYE SON!!

ürünleri teslim alırken
hesapta olmayan YÜKSEK kargo
ücretleri ödemek zorunda
kalmamanız sağlanmıştır.

Bütün kartlara
12 taksit


Kredi kartıyla satış hakkında ayrıntıları öğrenmek için tıklayın..Kredi kartıyla satış hakkında ayrıntıları öğrenmek için tıklayın..


12 takside kadar
kredi kartınız ile
satın alma
işlemi yapmak ve
bilgi sahibi
olmak için tıklayınız
..


NiSAN AYINA
öZEL
KAMPANYALARIMIZ:

25kg'lık koku
giderici kafes ALTLIK
taban malzemesi, 'NiSAN'
ayı içerisinde ÜCRETSİZ..

(NiSAN ayı içerisinde)

KAFES YANINDA
ÜCRETSİZ TABAN
MALZEMESİ HEDİYEMİZ
Koku giderici istanbul
kafes Taban malzemesi.
.

istanbul kafes taban kumu
Tabanda gazete
kullanmaya son

istanbul kafes taban kumu


* Kargoya veriliş süresi
ürünün yoğunluğa bağlı
olarak 1-3 iş günüdür.
Türkiye'nin her yerine
kargo adrese teslimdir.

PVC KAFES
ALTLIK /TEPSİ:

tüm ebatları ve
fiyatları görmek için
tıklayız
..

YARIŞMA TAKVİMİ

Kargonuz nerede takip etmek için Tıklayın..

PTT KARGO İLE
KAPIDA NAKİT ÖDEME

Kargonuz nerede?
Online kargonuzun
nerede olduğunu
takip etmek için tıklayın...


KARGODA KIRILMAMA
GÜVENCESİ
.

Ulaşım haritalarımız..

Arkalık levha renk
seçenekleri:

- Beyaz
- Açık Yeşil
-mavi

öntel renk seçenekleri:
- Beyaz
- Siyah
- Gri
İsteğe özel renk
çalışması yapılabilir.
renk stok bilgisi için
telefonla sorunuz..
05437323313


%100 TÜY
KORUYUCU
APARAT

PVC KAFES - mikasız
PVC KAFES - mikasız
TAM FOLLUK
(F.Model tasarım
patentli ürünümüz)

SÜRGÜ IZGARA

SÜRGÜ IZGARA
muhabbet ve sultan papağanı
için yuva kapaklı giriş
deliği (7cm çapındadır)
SÜRGÜ IZGARA

SÜRGÜ IZGARA

SÜRGÜ IZGARA

( kargonuz kapıya
geldiğinde beklenmedik
yüksek kargo ücretleri ile
karşılaşmazsınız.)


Merak ettikleriniz ve
sıkca sorulan sorular için
tıklayınız..


Ana sayfa ya dönmek
için tıklayıız
..

PVC kafes & PVC Salma modelleri .. istanbulkafes.com
SİPARİŞ ve
SORULARINIZ İÇİN:
05437323313
5437323313

Email:
istanbulkafes@hotmail.com


Fotoğraf Galeriye
gitmek
ve diğer resimleri
görmek için
Tıklayınız..


FUAR VE
ORGANİZASYONLAR

2015 feshane dünya kanarya yarışması - istanbulkafes

* Ürünlerimiz, kafes kuşları
üretim, satış ve
barınakları için tarım
bakanlığı ve belediyelerce
Pet-Shop & Kuş ve
Akvaryum satış noktalarına
şart koşulan, tüzük ve
ruhsatlandırma şartlarına
uygun standartlarda
üretilmektedir.*Önteller yerinden
kolaylıkla çıkarılabilir
'Tırnaklı' sistemdir.


PVC KAFES ve SALMA
KAFES ALIRKEN
NELERE DİKKAT
EDİLMELİDİR?
Açıklamalar..ANASAYFA


ViDEO LAR


EVCİL HAYVANLAR HAKKINDA HERŞEYbu içerik henüz hazırlanma aşamasındadır..


PVC Kafes Bit Yapar mı?
Eğer ortamda bit varsa gerekli önlemler alınmadığı takdirde özellikle yazın çok sıcak havalarda hızla çoğalarak kuş ölümlerine sebep olabilir.
Eğer ortamda bit yok ise dur duk yere bit oluşmaz. muhakkak bi yerden transferle gelmesi ortama ulaşması gerekir. Bu genellik ile yeni gelen kuşlarla ortama ulaşır. Yani yeni bir kuş aldığınızda muhakkak ayrı bir kafeste ilaçlanarak bir hafta bekletilmeli ve gözlemlenmelidir. bit olmadığı anlaşıldığında emin olduktan sonra yeni kuş diğer kuşların yanına koyulmalıdır.
Ayrıca bir arkadaşınızdan alacağınız kullanılmış bir yemlikten suluktan hatta yem den bile ortama bit bulaşabilir taşınabilir.
ama durduk yere hiç yoktan pvc kafes bit üretmez. yani genel bir soru var PVC Kafes bit yapar mı ? PVC KAFES , cam kafes yada tel kafes yada ahşap kafes yoktan bit var edemez ! : ) ortamda bit var ise havaların ısınması ile hızla çoğalır..
Bitin rengi koyu kırmızı olduğu için kafeslerin rengi de koyu ise bit popülasyonunun tamamı fark edemezsiniz. yani ahşap bir kafeste binlerce bit olabilir ama siz bunun renginden dolayı 10da biri fark edersiniz. Ama kafesin rengi PVC kafeslerde olduğu gibi beyaz olur ise ortamdaki bit miktarının tamamını görebilirsiniz, fark edebilirsiniz. Hatta buda sizin bit varlığını erkenden teşhis edebilmenizi ve erkenden MÜDAHALE etmenizi sağlar.! ama beyaz renkte bit daha çok belli olduğu için, SANKİ PVC KAFES DAHA ÇOK BİT YAPIYORMUŞ ! gibi bir yanlış algı oluşmasına sebep olur. Halbuki PVC kafesler ortamdan bir kaç derece daha soğuk oluğu için bitin üremesi için daha az yatkınlık oluşturur. Ayrıca, Beyaz kasa rengi daha bitler hayvanları ölümüne sebep olacak kadar üreyemeden! görülmesini , farkedilmesini sağlar ve erken teşhis ile pvc kafesinizi çamaşır suyu karıştırılmış bir kovada sünger ile banyoda yada balkonda silebilir , yıkayabilirsiniz. Böylelikle, mikrop bakteri ve bit leri yok edebilirsiniz. Böylece, tertemiz bir ortamı tekrar canlılarınıza sağlamış olursunuz. Bu arada yemlik suluk vs gibi parçalarınızda 70-80 derece civarı ısıda ki suyun olduğu bir kovada bekletirseniz buradaki bitleri de yok etmiş olursunuz.
Bit ile mücadelede kullanabilecek tavsiye ilaçlar…

NOT: Kuş bitinin yetişkin insanlar için hiçbir tehlikesi söz konusu degildir . Bebekli ortamlarda belki sorun olabilir ama zaten bebek olan yerde kuş olmamalı..!…. ilerleyen dönemlerde bu yazımızı tamamlayacağız..inş… ??

TAVSİYE: Ayrıca pvc kafesinizi kurduktan sonra AKVARYUM SİLİKONU nu (normal silikon gibi değildir. zehirsizdir , sürdükten 2-3 saat sonra kuşları koyabilirsiniz hemen kurur ama iki misli pahalıdır akjvaryum silikonu ) kafesin bağlantı yerlerine sürerseniz yani tüm parça birleşme yerlerine doksan derecelik her açının olduğu her yere sürerseniz daha sonra bu ararlar bit ve yem vs gibi parçalarda girmez. temizlemesi yıkaması inanaılmaz derecede çok çok daha kolay olur. devamı için tıklayınız ..
kuşlar için sindirim kumu nedir..

kus kursak-taşlık sindirim kumu

Kuşlarda sindirim de 'kaslı mide' denilen bir bölge vardır. Burada kasların güçlü kasılmaları neticesinde yemler mekanik olarak parçalanır ve öğütülür. Kuşlar, sanki sindirim sisteminin nasıl çalışacağını biliyormuşçasına küçük kum, taş ve kireç taşı parçacıkların arar bulmaya çalışır ve yutalar. Sindirim kanalının 'değirmen taşları' hükmündeki bu taşların taşlıkta bulunmaması hâlinde tam bir öğütme olmayacak, dolayısıyla yem maddeleri parçalanmadan ince bağırsaklara geçecek ve bunlar bünyeye istenen ölçüde faydalı olamayacaktır. Zamanla midede hazımsızlık şişme ve bir kaç gün içinde hastalıklar ve ölümler gerçekleşecekdir. son derece önemlidir. Kafesde her zaman (bir kaşık kadar) kesinlikle bulundurulmalıdır. (yeme de karıştırılabilir, fakat yavruların mamalarına karıştırılmalıdır. Çünkü yavrularda taşlık tam olarak gelişmememiştir. Anne yavruya kustuğu sırada yavrunun ihtiyacı olacak kadar taşı zamanla yavruya kusacak yada taşıyacaktır. Yavru mamalarına karıştırısanız, yavruya erkenden ve miktarsızca dolan taşlar ölümüne neden olabilir.


-BİT TOPLAYICI TÜNEK-
Ortamda eğer kuş biti var ise, bitler gece kanla beslenmek için kuşun üzerine çıkar ve gün aydınlanırken kuşun üzerinden inerek,  kafes üzerinde uygun bir yere saklanır.  Bu tünekleri kullandığınızda bitler gün aydınlandığında kuşun üzerinden inerek saklanabileceği en yakın ve en uygun yer olan tüneğin açık ucundan içeri girerek tüneğin içine saklanır.
Sizlere de, gündüz tünekleri lavaboya tıklayarak bit kümelerini boşaltmak ve tünekleri yıkamak kalır.. 
Tünekleri düzenli olarak her gün içini temizlediğinizde ortamdaki bit popülasyonu hızla azalacaktır.
**(Dikkat: temizlik için tünekleri çıkardıktan sonra tüneği aşağı eğerek bitlerin yere düşmemesine dikkat ediniz..
Tüneklerin içine ilaç sıkmayınız çünkü ilaç koku sundan dolayı bitler tüneğin içine saklanmayabilir.
**Gerektiğinde , tünek uzunluğunu maket bıçağı ile dikkatli bir şekilde keserek kısaltabilirsiniz. fakat tünek ucu karşı tarafa değmemeli, kanalın ucu açık kalmalıdır.)


geri<<<_________________________>>>ileri


satılık pvc kafes
Detaylı bilgiler, önemli açıklamalar

HAKKIMIZDA
Hedefimiz sizler için iyi hizmeti verebilmek ve her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayan en doğru modelleri geliştirmektir. 40 küsür yıldır doğa kuşları ve kanarya tutkusuna, tecrübesine sahibiz.. Suntanın dahi olmadığı yıllarda salma yaparak çok zorluklar yaşadık. Bu tecrübelerle ürünlerinizin gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılayacak sağlamlıkta ve özelliklerde olması için çalışıyoruz..
PVC Kafes leriniz kuşlarınız için en sağlıklı ve korunaklı barınaklar olacaktır. Sizler için de temizlenmesi çok kolaydır. 1. sınıf PVC hammadde kullanılmaktadır. Malzeme piyasadaki en kalın ve sağlam malzemedir. (premium modellerimiz). Sudan, rutubetten kesinlikle etkilenmez. Su ile yıkanabilir. Islandığında Sunta yada MDF gibi şişme-kabarma yapmaz. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kolay temizlenir. Hafiftir. Montajını kolaylıkla yapabilirsiniz. Satın aldığınızda, titiz çalışmalarımızın ürüne yansıyan ince liklerini göreceksiniz.

Açıklamalar;
Ürünlerimiz yay'ından, önteline kadar tamamen kendi imalatımızdır. Ürünlerimizin birebir resimlerini sitemizde görebilirsiniz.. .
* İmalatta kullanılan hammaddeler kesinlikle
kurşun ve benzeri zararlı maddeler içermez.
* Türkiye'nin en kaliteli ürünü ve kaliteyle orantılı olarak en uygun fiyatları firmamızdadır.
+Standart modellerimiz, ihtiyaçlarınızı ortalama düzeyde karşılamak üzere sunulmuştur
*+Premium modellerimiz de daha yüksek kalite, malzeme ve işcilik sunulmuştur.

Plastik malzemelerin moleküler yapısı çok çeşitlidir, Bir takım piyasa ürünlerinde sıfır hammadde kullanılmamakta, içerisine maliyetleri düşürmek için geri dönüşüm plastik katılmaktadır. Bu tarz piyasa ürünlerin de, moleküler yapı kalitesine göre zamanla plastik özelliğini kaybederek değişime uğrar, sararır ve krakerleşerek kolayca kırılmaya ve kötü kokmaya başlayabilir. Çok ucuza mal edilen ve satılan kafeslerde uzun vadede kullanıcıların zarar göreceği için istanbulkafes olarak sıfır orjinal ve avrupaya ihraç edilen ürün, hammadde kullanmaya devam etmekteyiz..


* Önteller yerlerinden çıkarabilir sistemdir. Öntellerin montajı için bize aparat tırnaklar sayesinde ana malzemeye delik açmadan öntelleri kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz. (kolay iç temizlik için)
* Kafesleri kolaylıkla monte edebilirsiniz. Gerekli açıklama dökümanı hazırdır.
* Derinlik seçenekleri; 36cm veya 40cm 'dir.
( 40cm de ekstra bir fiyat farkı yoktur))
* Fiyatlara PVC Tavalar dahildir.'M' MODELLER de ÖN mika yem koruma ve sürgü altızgara da dahildir.
Ana malzeme tek renktir. Beyaz 'dır.
( fotoğraflamadan dolayı renk tonlarında farklılıklar olabilir.)

* Ürünlerimiz, kafes kuşları üretim, satış ve barınma için tarım bakanlığı ve belediyelerce Pet-Shop & kuş ve akvaryum satış noktalarına şart koşulan, tüzük ve ruhsatlandırma şartlarına uygun standartlarda üretilmektedir.

Her modelin ;

* Malzemelerinizi koymak için, kapaklı - Dolap kısım
her modelin altında uygulanabilir.. ( "D" modeller. )

*Ev Kullanıcıları için "Mikalı koruma" seçeneği ile toz ve yem dökülmesini
sonlandırabilirsiniz. ( "M" modeller. )
- 'önü Mika yem korumalı' 'M' modellerde alt-ızgaralar de fiyatlara dahildir.
*Her modelin muhabbet kuşu Yuvalıklısı yapılır. ( Kendinden Yuvalıklı "Y" modeller.)
Not:Daha kullanışlı olması nedeniyle malzemelerinizi koymak için en alta çekmece yerine
35
cm iç yüksekliğinde kapaklı bir dolap kısım yapılabilmektedir ("D"modeller).


MODEL NUMARALANDIRMA SİSTEMİMİZİ AŞAĞIDAKİ TABLODAN öğrenebilirsiniz.
MODEL NUMARASI AÇIKLAMA

*Ayaklar / Tekerlekler, sineklik ve aydınlatma opsiyoneldir, artı ücretdir.
* Ebatlara 10cm ayak yüksekliği dahil olarak yazılmıştır.

*Lütfen Tercihlerinizi belirtmeyi unutmayın..

PVC Kafes ve Pvc salma kafes Öntel seçenekleriniz;
1- Siyah & Beyaz ve Yeşil renk öntel vardır (diğer renkler için sorunuz lütfen)
1.Sınıf Elektostatik (kurşunsuz) SERT Fırın Boya,

Dilerseniz premium model öntellerde akıllı yemlik kapısı yerine 4'uncu yemlik kapısı taleb edebilirsiniz.
*Arkalık levha renk seçenekleriniz;
* Beyaz renk arkalık
* Mavi renk arkalık ve
* Yeşil renk arkalık 'dır. Güncel stok durumunu sorunuz..

Çalışma ve Ödeme Şekilleri:
* Sanalmağazamız üzerinden ve mail order ile kredi kartlarına 3-36 taksite kadar,
* Banka havalesi veya PTT Bank posta çeki hesabına havale ile,
* Ürünün PTT Kargo teslimatında kapıda nakit ödeme ile,

KARGO & NAKLİYE;
* Türkiye'nin her yerinden sipariş alınır.
* Kargo ücreti alıcıya aittir.
* Kargo ücreti mesafeye göre değişiklik göstermez. Her şehire aynı fiyattır.
* Kapıda Süpriz-extra kargo bedelleriyle karşılaşmamanız için kargo fiyatı ile ürün fiyatı toplanarak kargo dahil fiyat belirlenir, böylece kargo fiyatındaki belirsizlikler ve değişiklikler sizi mağdur etmemiş olur.
* Kargo da kırılma problemi yaşamazsınız,
Eğer benzer bir durum gerçekleşir ise kargo bedeli ödemeden ve en kısa sürede sorununuz giderilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılır.
* Her modelin kendi sayfasında Kargo bedeli 'ni görebilirsiniz.

Ürün kalitesiyle karşılaştırıldığında en ucuz fiyatlar sunulmaktadır. En kaliteli malzemeler seçilmiş, kullanılmaya çalışılmıştır. (premium modellerimiz)

50cm 'lik ALT TEPSİ
YEK PARE) - TEK PARÇA ÇOK UZUN ÖMÜRLÜ İMALAT PVC ALTLIK TEPSİ -
(Genişlik:50cm x derinlik:30cm x yükseklik:5cm)
Yapıştırma değildir. imalat baskı tavadır. Çok uzun ömürlükdür..
TEK PARCA BASKI PVC ALTIK-TAVA
TEK PARCA BASKI PVC ALTIK-TAVA
40cm'lik ALT TEPSİ
(YEK PARE) - TEK PARÇA UZUN ÖMÜRLÜ İMALAT PVC ALTLIK TEPSİ -
(Genişlik:40cm x derinlik:30cm x yükseklik:4cm)
Yapıştırma değildir. imalat baskı tavadır. Çok uzun ömürlüdür..
TEK PARCA BASKI PVC ALTIK-TAVA
Toz ve yem kabukları tavanın içinde kalır. Pislik tepsinin içinse kalır..
Tavanın dışına toz.. yem.. düşemez. mika, tavanın üstüne basar..
tepsilere kulp takılarak gönderilir..

Kendinden Muhabbet yuvalıklı model kapaklı yuva deliği
kapaklı yuva deliği
(B) - Standart Model Yuva folluğu (YARIM FOLLUK)

(Plastik iç yuva çukuru-folluklar fiyatlara dahildir.)
kapaklı yuva deliği kapaklı yuva deliği
(Kendinden Muhabbet ve sultan papağanı için yuvalıklı model yuva giriş deliği: 7cm çapındadır.)

Sürgü Ara Levha Bölmeler ile Kafeslerinizi Salmaya dönüştürebilirsiniz..
SÜRGÜ IZGARA
Dilerseniz ara bölme ızgarası satın alabilirsiniz.. (+10TL)
SÜRGÜ IZGARA
Dilerseniz ara bölme ızgarası satın alabilirsiniz.. (+10TL)
SÜRGÜ IZGARA
Ara bölme levha (fiyatlara dahildir.)
SÜRGÜ IZGARA


salma kafes pvc
Siyah, Yeşil , Beyaz öntel ve arkalık levha rek seçenekleri seçebilirsiniz..


SÜRGÜ IZGARA

SÜRGÜ IZGARA


40cm'lik altlık tepsileri kullanıldığında, ön mika yem koruma ana malzemeye basar. tepsiye basmaz. 50cm'lik tepsi kullanıldığında ise mika tepsiye basar.


Temizlik sırasında PVC tepsiyi çektiğinizde sürgü ızgara yerinde kalır
ve kuşun kaçmasını engeller.
Sürgü ızgarayı da ayrıca çekerek çıkarabilir, temizleyebilirsiniz..


Sürgü ızgara
Dilerseniz sürgü ızgarayı temizlemek için ayrıca çekerek çıkartabilirsiniz..
(Siyah,Beyaz) 1.Sınıf Elektrostatik (kurşunsuz) SERT Fırın Boyalı


______________________________________________________________________

(koku giderici temizlik malzemesi / VOLKANİK taş)
Tabanda gazete kullanmaya son. Kesin ve net çözüm..
- koku giderici liği ile ortamın kötü kokmamasını sağlar.

Kafes temizlik-bakım süresini çok uzatır.
Granül değildir.
- Yüksek soğurma liği sayesinde sıvıyı kısa sürede emer ve çamurlaşmaz. Kuşlarınızın altları kuru kalır. Mikrop luşmasını engeller. Dışkının kaybolduğunu gördüğünüzde..
(devamı.. okumak için tıklayın..)

istanbulkafes taban taşı ile kokusuz hijyenik kafes altlıkları .. devamını okumak için tıklayınız..

aylarca koku yapmayan al temizlik malzemesi
istanbulkafes Taban malzemesi / taşı

Mağaza ve Pet-shoplar için tasarlanmış,
vitrin-cam' önü çift tarafı tel li modeller

dilerseniz arka tarafını da tel yapabiliriz ..

* Ürünlerimiz, kafes kuşları üretim, satış ve barınma için tarım bakanlığı ve
belediyelerce Pet-Shop & kuş ve akvaryum satış noktalarına şart koşulan,
tüzük ve ruhsatlandırma şartlarına uygun standartlarda üretilmektedir.
çift tarafı tel olan vitrin modeliçift tarafı tel mağaza vitrin modeli
______________________________________________________________________

GEÇMİŞ DÖNEM FUAR VE ORGANİZASYONLAR


2012 - Bursa
08 NiSAN 2015 - Dünya Kanarya Yarışması - Türkiye / Feshane / Eyüp / İstanbul
13 NiSAN 2016 - Türkiye Kanarya Yarışması / Feshane / Eyüp / İstanbul
2015 feshane dünya kanarya yarışması - istanbulkafes

yarışma takvimi

10 / 2018 Ankara Yarışması / Expo Fuar Merkezi
2015 feshane dünya kanarya yarışması - istanbulkafes bst kafes stkafes.com
Tuana kNeden altı kağıt rulolu sistemi tavsiye etmiyoruz?
Tavasız, Altı kağıt rulolu sistemler de kuş dışkısı kağıdın üzerine düşer, fakat yem, tüy, kabuk ve toz 'un kanat çırptığında etrafa dağılması yada kağıdın altına geçmesi engellenemez. Kağıdın altını ve etrafı da ayrıca temizlemek gerekir,
Bu durumda niye altı kagıt rolulu sistemi kullanılıyor? bi anlamı kalmıyor..
Kanat çırpıldığında, tavasız da olmasının etkisiyle kağıdın üzerindeki pislik kolayca etrafa dağılır. ayrıca sonuç olarak kağıtların da alt temizliği yapılacaktır. Bu durumda ne anlamı kaldı..!! diye düşünüyoruz.
Kullanıcıya pek fayda sağlamadığını düşündüğümüz için tavsiye ettiğimiz bir ürün değildir

Altı tepsili (Tavalı) sistemin en sağlıklı, ideal, kokusuz ve meşagatsiz üretim şekli olduğunu defalarca tecrübe etmiş durumdayız. Kullanıcılara en faydalı modelleri geliştirmek üzere AR-GE çalışmalarımız devam edecektir..
Ayrıca düzenli olarak bir kağıt israfı ve masrafı olacaktır.
ama yinede ümaltımız vardır
. Rulolu modelimizi görmek için Tıklayabilirsiniz..

Neden otomatik sulama sistemini tavsiye etmiyoruz, üretmiyoruz?
Canlıların sağlığı için günlük veya en azından gün aşırı olarak sularının sık sık taze su ile değişmesi şarttır. Bakteri oluşumu yada bayat su canlıların sağlığını kesinlikle çok olumsuz etkiler. Otomatik sulama sistemlerinde hortumlar zamanla yosunlanmaya ve kolayca bakteri üremesine sebep olacaktır.
Sık sık boruların / su yollarının değişmesi yada temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin zahmeti günlük suluk değiştirme zahmetine eşdeğer olacaktır. Bağırsak enfeksiyonları yada benzer bakteriyel sağlık problemlerinin olmaması için en önemli şartlardan biri günlük yada gün aşırı taze su vermek , suluk değiştirmektir. Suluk kullanımının canlılar için en sağlıklı ve doğru yöntem olduğunu düşündüğümüz için, otomatik sulama gibi bir girişimimiz yoktur.. Zaten Hobiciliğin
zevkli tarafı ilgilenmek,zaman geçirmek değilmidir?
______________________________________________________________________
SİPARİŞ ve SORULARINIZ için
arayabilirsiniz.
+90543 732 33 135437323313
E-mail:
istanbulkafes@hotmail.com


Ana sayfaya dönmek için tıklayınız..

Kendinden yuvalıklı modellerde Yuva kapaklarına havalandırma deliği
olmalımıdır , Olmamalımıdır ?

Doğada kuşlar ağaçlara yuva yaparlar ve ikinci bir havalandırma deliği açmazlar.  Zaten esas olan yuvanın uygun ısıda olması ve içinde hava akımı olamamasıdır.  Yuvanın havasını ve ısısını anne kontrol eder, Bunu bizler bilemeyiz!  Eğer yuvanın havalanması gerekiyorsa Anne yuva içinde kanat çırparak hava sirkülasyonunu sağlar.
   Bu noktada da esas olan ikinci bir havalandırma deliği değildir, önemli olan kafeslerin bulunduğu ortamın, odanın havasının temiz olmasıdır. Oda havadarsa, yuvalar zaten havadar olacaktır.  Havalandırma delikleri ortamın ısısını düşürebilir. Anne içeriyi ısıtamayabilir,  Hatta yuva içerisinde gereksiz hafif bir hava akımı dahi küçük yavruların hasta olmasına sebep olabilir. Yuvada havalandırma deliği olmaması gerektiği için yuva kapaklarına delik yapmamaktayız.  Yine de tercihiniz olması yönünde ise, havalandırma için delik takabiliriz, açabiliriz..


bst kafes
bstkafes.com
Tuana kafes
kafesci osman
eser kafes
bst kafes stkafes.com
Tuana kNeden altı kağıt rulolu sistemi tavsiye etmiyoruz?
Tavasız, Altı kağıt rulolu sistemler de kuş dışkısı kağıdın üzerine düşer, fakat yem, tüy, kabuk ve toz 'un kanat çırptığında etrafa dağılması yada kağıdın altına geçmesi engellenemez. Kağıdın altını ve etrafı da ayrıca temizlemek gerekir,
Bu durumda niye altı kagıt rolulu sistemi kullanılıyor? bi anlamı kalmıyor..
Kanat çırpıldığında, tavasız da olmasının etkisiyle kağıdın üzerindeki pislik kolayca etrafa dağılır. ayrıca sonuç olarak kağıtların da alt temizliği yapılacaktır. Bu durumda ne anlamı kaldı..!! diye düşünüyoruz.
Kullanıcıya pek fayda sağlamadığını düşündüğümüz için tavsiye ettiğimiz bir ürün değildir

Altı tepsili (Tavalı) sistemin en sağlıklı, ideal, kokusuz ve meşagatsiz üretim şekli olduğunu defalarca tecrübe etmiş durumdayız. Kullanıcılara en faydalı modelleri geliştirmek üzere AR-GE çalışmalarımız devam edecektir..
Ayrıca düzenli olarak bir kağıt israfı ve masrafı olacaktır.
ama yinede ümaltımız vardır
. Rulolu modelimizi görmek için Tıklayabilirsiniz..

Neden otomatik sulama sistemini tavsiye etmiyoruz, üretmiyoruz?
Canlıların sağlığı için günlük veya en azından gün aşırı olarak sularının sık sık taze su ile değişmesi şarttır. Bakteri oluşumu yada bayat su canlıların sağlığını kesinlikle çok olumsuz etkiler. Otomatik sulama sistemlerinde hortumlar zamanla yosunlanmaya ve kolayca bakteri üremesine sebep olacaktır.
Sık sık boruların / su yollarının değişmesi yada temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin zahmeti günlük suluk değiştirme zahmetine eşdeğer olacaktır. Bağırsak enfeksiyonları yada benzer bakteriyel sağlık problemlerinin olmaması için en önemli şartlardan biri günlük yada gün aşırı taze su vermek , suluk değiştirmektir. Suluk kullanımının canlılar için en sağlıklı ve doğru yöntem olduğunu düşündüğümüz için, otomatik sulama gibi bir girişimimiz yoktur.. Zaten Hobiciliğin
zevkli tarafı ilgilenmek,zaman geçirmek değilmidir?
______________________________________________________________________
SİPARİŞ ve SORULARINIZ için
arayabilirsiniz.
+90543 732 33 135437323313
E-mail:
istanbulkafes@hotmail.com


Ana sayfaya dönmek için tıklayınız..

Kendinden yuvalıklı modellerde Yuva kapaklarına havalandırma deliği
olmalımıdır , Olmamalımıdır ?

Doğada kuşlar ağaçlara yuva yaparlar ve ikinci bir havalandırma deliği açmazlar.  Zaten esas olan yuvanın uygun ısıda olması ve içinde hava akımı olamamasıdır.  Yuvanın havasını ve ısısını anne kontrol eder, Bunu bizler bilemeyiz!  Eğer yuvanın havalanması gerekiyorsa Anne yuva içinde kanat çırparak hava sirkülasyonunu sağlar.
   Bu noktada da esas olan ikinci bir havalandırma deliği değildir, önemli olan kafeslerin bulunduğu ortamın, odanın havasının temiz olmasıdır. Oda havadarsa, yuvalar zaten havadar olacaktır.  Havalandırma delikleri ortamın ısısını düşürebilir. Anne içeriyi ısıtamayabilir,  Hatta yuva içerisinde gereksiz hafif bir hava akımı dahi küçük yavruların hasta olmasına sebep olabilir. Yuvada havalandırma deliği olmaması gerektiği için yuva kapaklarına delik yapmamaktayız.  Yine de tercihiniz olması yönünde ise, havalandırma için delik takabiliriz, açabiliriz..

geri<<<_________________________>>>ileri


PVC Kafes alırken nelere dikkat edilmelidir,
Sıkca Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz için tıklayınız..